Zľava!

Vstup do FUN center v Demänová rezort

5,0012,00

Cena zahŕňa vstup na nasledovné atrakcie vo FUNCENTER Demänová:

  • 3D bludisko
  • bungee trampolína
  • Jump zóna – 12 trampolín
  • mini zipline
  • skákací hrad
  • bike park
  • xspeed, rumba a froggy kolotoč
  • spinning machine
  • apollo veža
  • kids zone

Viac o konkrétnych atrakciách nájdete nižšie v popise.

Po zaplatení vstupu sa preukážete číslom objednávky vo FUNCENTER infopointe. Personál vám vydá lístky a celodenné bláznenie vo FUNCENTER sa môže začať!

Doprovodná osoba nevyužívajúca atrakcie potrebuje zakúpený lístok v hodnote 5€

Zakúpený lístok platí do 19.10.2021

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

1. UNIKÁTNE 3D BLUDISKO

Minulý rok sme otvorili úplne nové, najväčšie 3D bludisko na Slovensku a okamžite si ho obľúbili všetky deti. Ak ste ho ešte nenavštívili, je najvyšší čas! 

Prečo 3D? Pretože to skvelé dobrodružstvo sa skrýva na niekoľkých poschodiach v rôznych výškach nad zemou. Prekážková dráha je tvorená z lán a sietí, vyhliadkových plošín či zaujímavých domčekov na stĺpoch. Vieme, znie to ako poriadna jazda! No nebojte sa, aj bez zložitého istenia je bludisko 100 % bezpečné. 

Na tento zážitok vaše deti len tak rýchlo nezabudnú. Záruka dobrodružstva vo výškach je viac než istá!

 

2. BUNGEE TRAMPOLÍNY

Okrem klasických trampolín nájdete vo FUNCENTER aj bungee trampolíny. Rozmýšľate, prečo majú taký názov? Na vysokej konštrukcii trampolín sú totižto pripevnené bungee laná, ktoré sa prispôsobujú váhe človeka. Deti alebo dospelí tak môžu skákať bez obáv aj pár metrov! Všetky 4 skákacie plochy čakajú len na vás.

Vek: od 4 rokov

Váha: do 90kg

Obtiažnosť: ľahká – stredná

Na čo treba myslieť: žuvačky, cukríky a akékoľvek iné jedlo a pitie na športoviská nepatria. Takisto je zakázané skákanie viacerých osôb na jednej odrazovej ploche, skákanie v teniskách či s inými predmetmi.
Podrobné pravidlá športovania na trampolíne sú umiestnené na tabuľkách pri vstupe na športovisko, kde bude počas hlavnej sezóny prítomný zamestnanec.

 

3. TRAMPOLÍNY

Kvalitne spracované trampolíny, na ktorých sa vyšantia deti, ale aj dospelí. Šesť skákacích plôch vedľa seba sľubujú nekonečnú zábavu! 

Vek: od 3 rokov

Váha: do 120 kg

Obtiažnosť: ľahká

Na čo treba myslieť: žuvačky, cukríky a akékoľvek iné jedlo a pitie na športoviská nepatria. Takisto je zakázané skákanie viacerých osôb na jednej odrazovej ploche, skákanie v teniskách či s inými predmetmi. Podrobné pravidlá športovania na trampolíne sú umiestnené na tabuľkách pri vstupe na športovisko, kde bude počas hlavnej sezóny prítomný zamestnanec.

 

4. MINI ZIPLINE

Viete, čo je klasický zipline? Tak toto je jeho bezpečná detská verzia. Jazda na lane s tanierikom na sedenie bez istenia vo výške maximálne 1,5 nad zemou. Doprajte deťom trochu adrenalínu v rýchlosti!

Vek: od 5 rokov

Váha: do 50 kg

Obtiažnosť: ľahká

 

5. SKÁKACÍ HRAD

Nafukovací hrad, ktorý už z diaľky hýri farbami, vyčarí úsmev na tvári. Nielen pre jeho vzhľad, ale hlavne pre kopec zábavy, ktorú si v ňom deti užijú. Ako sa vaše deti budú tváriť, keď im poviete, že sa môžu spustiť na sedem metrovej šmýkačke? Budú skákať od nadšenia! 

Vek: od 3 rokov

Váha: do 100 kg

Obtiažnosť: ľahká

Na čo treba myslieť: žuvačky, cukríky a akékoľvek iné jedlo a pitie na športoviská nepatria. Takisto je zakázané skákanie viacerých osôb na jednej odrazovej ploche, skákanie v teniskách či s inými predmetmi.
Podrobné pravidlá športovania na trampolíne sú umiestnené na tabuľkách pri vstupe na športovisko, kde bude počas hlavnej sezóny prítomný zamestnanec

 

6. BIKEPARK

FUN center ponúka aj BIKEPARK – cyklistické trate v otvorenej prírode s rôznou obtiažnosťou a pre všetky vekové kategórie. Aktuálne prebiehajú úpravy.

Rozjazdová trať má 400m, čo predstavuje ideálny štart pre všetkých jazdcov. Druhá trať už predstavuje dĺžku 1500m a tiahne sa z rezortu na horizont, kde pokračujú daľšie dve trate, ktoré sú momentálne v príprave. Jazdec tak celkovo dostáva takmer 4,5km trajlov s výhľadom na Demänová Rezort a Liptov samotný.

Všetky trate sa jazdia z pravej strany, teda proti smeru hodinových ručičiek. Počas jazdy v BIKEPARKU je povinná helma.

Vek: od 6 rokov

Obtiažnosť: ľahká – stredná

Štartovací rozostup: 10 metrov

Na čo treba myslieť: žuvačky, cukríky a akékoľvek iné jedlo a pitie na športoviská nepatria. Zakázané je jazdenie v menších rozostupoch ako 10 metrov, agresívne jazdenie či ohrozovanie pomalších jazdcov.
Podrobné pravidlá športovania v bikeparku sú umiestnené na tabuľkách pri vstupe na športovisko, počas sezóny prítomný jeden zamestnanec.

 

SKILLCENTER v rámci BIKEPARKU predstavuje balančnú jazdu na bicykli po zúženej a vyvýšenej trati z dreva v celkovej dĺžke 40m, ktorá sa bude v budúcnosti môže meniť, kombinovať a naťahovať až do dĺžky 100m.

Vek: od 6 rokov

Obtiažnosť: ľahká – stredná

Štartovací rozostup: 10 metrov

 

7. KIDS ZÓNA & FITNESS ZÓNA

Šmýkačky, hojdačky a preliezačky zhotovené z kvalitnej kovovej alebo drevenej konštrukcie čakajú v Kids zóne na všetky hravé deti. Niektoré preliezky sú dokonca z lán, aby zabezpečili ešte väčšiu zábavu. Rodičia, nebojte sa – celá detská zóna je doplnená bezpečnou dopadovou plochou.

Pre väčšie deti sú k dispozícii až tri ihriská. Loptové hry si malí šibali môžu zahrať na futbalovom alebo basketbalovom ihrisku. Ak im to nebude stačiť, môžu si spolu s rodičmi zacvičiť na Fitness ihrisku.

Vek: odporúčame pre deti od 3 rokov 

Obtiažnosť: ľahká

 

Ďalšie informácie

Vstupy

Celodenný vstup, 4 hodinový vstup, Doprovod

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vstup do FUN center v Demänová rezort”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *