Lezecká stena

Ako fungujú online vstupenky?

  1. Po online platbe vám do mailovej schránky príde potvrdzovací mail
  2. Na kase pri vstupe do FUN Centra sa preukážete QR kódom alebo číslom objednávky. Stačí to mať v mobile, netreba tlačiť na papier.
  3. Personál vám vydá lístky a bláznenie sa môže začať!

 

Lezecká stena je zložená z dvoch typov stien:

Istiaca stena
Na tejto stene sa využíva technológia samoistiacich navijakov (perfect descent climbing system). Zapnete sa o karabínu upevnenú o lano zo samoistiaceho navijaka, ktoré zaručí profesionálnu bezpečnosť. Potom už je na vás, pre ktorú cestu sa rozhodnete.

Na istiacej stene je 6 rôznofarebných ciest od ľahkých (určených pre amatérov) až po náročných (určených pre športové lezenie). Jednotlivé cestičky sú stavané z chytov vždy v jednej farbe, čo uľahčuje orientáciu. Kto si trúfne, môže farby ignorovať a vyliezť si to svojou vlastnou cestou!

Bouldrová stena
Táto stena je bez istenia. Lezie sa však len do výšky maximálne 3 metre, pričom lezec padne vždy do mäkkého – o to sa postarajú špeciálne matrace pod celou stenou. Voľné lezenie bez istenia je poriadna zábava, no nebojte sa, aj napriek tomu stále bezpečná.

Zobraziť viac

Kontakt

Otváracie hodiny

Mapa

Kúpiť vstupenky

Lezecká stena

10,00 

Ďalšie atrakcie v Demänovej

FAQ - často kladené otázky - Demänová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattixs, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattixs, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.