Požičovňa bicyklov

Požičovňa elektrobicyklov a bicyklov Smile ebike & bike: Vyskúšajte e-bike

Máte radi cyklistiku. Lákajú vás cyklotúry po Liptove? Smile je jedna z najlepšie vybavených požičovní elektrických bicyklov na Slovensku. Ponúkame široký výber nových e-bikov pre dospelých aj deti. Okrem toho si môžete požičať aj klasické bicykle. Veľkou výhodou našej ponuky sú sedačky a vozíky, aby vás na výlety mohli sprevádzať aj tí najmenší. U nás môže celá rodina spoločne vyraziť na výlet.

Na kvalite záležíZáleží nám na kvalite, a preto sme vsadili na svetového lídra v cyklistike, značku SCOTT v spolupráci s motormi BOSCH. Pre letnú sezónu 2024 sme zaradili do portfólia aj talianske e-biky Atala. Každú sezónu sa v našej požičovni objavia nové elektrobicykle tej najvyššej kvality, ktoré trh ponúka.

Požičovňa so servisom

U nás nájdete kvalitné zázemie servisu, ktorý poskytuje zadarmo self-service, vyhradenú zónu so základným náradím, kompresorom, lepením a nabíjacími stanicami. V požičovni si môžete tiež zakúpiť náhradné diely, cyklo doplnky, oblečenie a iné.

Príslušenstvo a doplnky

Možnosť zapožičiať si príslušenstvo a doplnky.

  • Detský turistický nosič (s odnímateľnou strieškou)
  • Súprava náradia na bicykel
  • Zámok
  • Prípojný vozík za bicykel (2-miestny)
  • Prípojný vozík za bicykel (1-miestny)
  • Detská sedačka (vrátane baby prilby)

 

Pre aktuálnu dostupnosť príslušenstva a doplnkov volajte na číslo +421 915 072 010

Kontakt

Otváracie hodiny

Mapa

Požičať bicykel

Pri prevzatí bicyklov mate možnosť bezplatného zapožičania cyklistických prileb pre vás a vaše dieťa.

Ďalšie atrakcie v Demänovej

FAQ - často kladené otázky - Demänová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattixs, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattixs, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.