Loď Mária

* patrí medzi najpohodlnejšiu a najstabilnejšiu loď na Liptovskej Mare

* ako jediná s WC priamo na palube

najbezpečnejšia vyhliadková loď pre rodiny s deťmi

* loď kormidluje skúsený kapitán

Po zaplatení sa preukážte číslom objednávky v Marashope, v MaraFUN alebo na recepcii Maracamping, následne Vám budú vydané lístky na loď Mária.

Lístky je potrebné vyzdvihnúť 30min pred začiatkom plavby.

V prípade nepriaznivých podmienok sa môže plavba presunúť na inú hodinu alebo úplne zrušiť. Pri zrušení plavby Vám bude vrátená plná suma.

 

Kategórie:

Popis

Nechajte sa unášať na vlnách slovenského mora našou vyhliadkovou Loďou Mária. Užite si plavbu po Liptovskej Mare s úžasným výhľadom na Tatry a okolitú prírodu a my Vám radi prezradíme tajomstvá o tomto jedinečnom mieste na Liptove. Zistite viac o harmonograme plavieb a cenách na stránke Loď Mária »

INFORMÁCIE O LODI

Mária k nám priplávala z ďalekého Ruska, kde ju zopár zručných starých morských vlkov vyformovalo k tomu, aby prinášala ľuďom radosť. Pôvodne mala kapacitu až 90 miest na státie, ale múdri ľudia dostali skvelý nápad – znížiť kapacitu a dopriať výletníkom komfortnejší zážitok a odvtedy môžete na Lodi Mária aj sedieť.

Od sezóny 2014 dostala Mária vynovený vzhľad a teší sa na vás pod vedením skúsenej profesionálnej posádky v prístavisku ATC Liptovský Trnovec.

Už ste videli pohľad na hory z vody? Je čarovný. A určite iný než ktorýkoľvek iný pohľad na Západné či Nízke Tatry alebo Chočské vrchy.

Staňte sa súčasťou Márie a vychutnajte si chvíľku relaxu a božského okolia pod dohľadom našej profesionálnej posádky. Po dohode s našim tímom vám zabezpečíme animačný program podľa vášho želania.

PRIEBEH PLAVBY

Na palube vás privíta skúsená posádka pod vedením kapitána Lode Mária. V mesiacoch júl a august naša loď vypláva denne, každú celú hodinu od 10:00 hod. do 16:00 hod ( po zvyšok roka sú plavby individuálne ). 

Plavba trvá približne hodinu. Počas nej máte možnosť obdivovať nádherné končiare Západných a Nízkych Tatier a taktiež Chočských vrchov a vychutnávať si zážitok z plavby po liptovskom mori. Dozviete sa taktiež zaujímavosti z histórie výstavby vodnej nádrže Liptovská Mara.

Naša výletná loď je ako jediná loď na Liptovskej Mare vybavená toaletami. Loď Mária je veľmi stabilná, a preto je vhodná aj na plavbu pre mamičky s kočíkmi.

Príďte si vychutnať neopakovateľnú atmosféru z plavby práve k nám!

 

 

Po zaplatení sa preukážte číslom objednávky v Marashope, v MaraFUN alebo na recepcii Maracamping, následne Vám budú vydané lístky na loď Mária.

Ďalšie informácie

Dieťa do 3 r.

12

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Loď Mária”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *